Jdi na obsah Jdi na menu
 


Potřetí na koupališti

28. 7. 2008

V neděli 27. července 2008 v ranních hodinách došlo k vypuštění koupaliště místními vandaly. Poklop od výpustě byl vhozen do koupaliště a byl povolen ventil, takže voda vytekla do potoka. Vzhledem k teplému počasí a vytvořeným řasám na dně se začal brzy po okolí koupaliště šířit nepříjemný zápach. Proto jsme museli zasáhnout s PPS 12, a koupaliště znovu umýt. Bohužel vysoká denní teplota způsobuje, že do koupaliště bude voda natékat pomaleji a proto můžeme očekávat opětovné zkažení vody. Tímto bych chtěl poděkovat těm, kteří si dali tu práci a koupaliště vypustitli. Také jsme už podruhé museli vytahovat lavičky od autobusové zastávky, které se náhodou ocitli i s odpadkovým košem v korytě místního potoka. Byl bych rád kdybychom už podobným incidentům nemuseli čelit.